Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

94% (17 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Šiaurės pr. 8C, Altamedica klinikos patalpose, Kaunas

Pasirinkite vizito laiką:
2019 lapkritis 12 d. - 18 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Adresas:
Tilžės g. 11A, Šiauliai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37041390073.

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Adresas:
Šiaurės pr. 8C, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Specialisto darbo stažas – 10 metų.
Specializacija:
Uždegiminės šlapimo takų ligos – prostatito, cistito, uretrito, orchito, epidydimito, lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas.
Gerybinės prostatos hiperplazijos diagnostika ir gydymas įvairiais preparatais, vaistais, kurie mažina prostatos dydį, gerina šlapinimasi. Nesant efekto rekomenduojamas operacinis gydymas (transuretrinė prostatos rezekcija arba atvira operacija).
Inkstų akmenligės diagnostika ir gydymas.
Prostatos, šlapimo pūslės, inkstų vėžio diagnostika ir gydymas.
Erekcijos ir potencijos sutrikimų diagnostika ir gydymas ( vaistais ir moderniomis priemonėmis).
Šlapimo nelaikymo, ypač moterų, diagnostika ir gydymas (pošlapiminių raiščių, juostelių implantavimas).
Porų, nesusilaukiančių vaikų, nevaisingumo diagnostika ir gydymas (sėklidžių biopsija, vazoepididymostomijos operacijos, gerinančios geresnį spermatozoidų patekimą į išorę).

Licencijos:

 • MPL-11457 Gydytojas urologas

Kalba šiomis kalbomis:

 • Lietuvių
 • Rusų
 • Anglų

Mokslai:

 • 2006 m. apginta medicinos mokslų daktaro disertacija
 • 1996-2002 m. baigė pirminę gydytojo rezidentūrą, antrinę chirurginę ir tretinę urologijos rezidentūras.
 • 1996 m. baigtas Kauno Medicinos universitetas.

Stažuotės:

 • Stažavosi JAV, Portugalijoje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Japonijoje.

Kvalifikacijos tobulinimas:

 • Per paskutinius 5 metus atspausdinti 6 moksliniai straipsniai, Lietuvos ir užsienio žurnaluose, Išleido pirmąją mokslinę knygą seksologine tematika

Asociacijos:

 • Lietuvos Uroginekologijos draugijos viceprezidentas
 • Lietuvos ir Europos seksologų draugijų narys.
 • Lietuvos ir Europos urologų draugijų narys

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Kai atsirado urologinės problemos, kaip vėliau paaiškėjo prostatitas, kreipiausi i gydytoją Darių Skaudicką.
Pradžioje buvo paskirtas gydymas vaistais. Uždegimas sumažėjo minimaliai. Tada gydytojas pasiūlė gydymą ekstraporporinės litotripcijos procedūra, 4 kartus. Man tikrai padėjo ir šiuo metu atlikus echoskopiją uždegimo nėra. Gydytojas puikus specialistas ir konkretus žmogus. Rekomenduoju. Manau visiems reikėtų suprasti, kad lėtinės ligos gydomos ilgai ir po gydymo reikia nepamiršti reguliariai tikrintis!"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-10 12:23
„Susiduriau ir as su sia problema, prostatitu. Gydausi jau 6 metai. Liga buvo nystatyta mano gimtame miestelyje. Gydydtojas skyre gerti tabletes. Nepadejo. Tada kreipiausi Vilniuje i gydytoja. Taip pat buvo nustatytas prostatitas( po paselio testo). Gydytojas skyre gerti antibiotikus. Po gydymo daryti testai buvo geri ir liga sustabdyta, bet nemalonus simptomai isliko( kaip daznas slapinimasis, slapimo nulasejimas ir tiesiog negalejimas pakenteti ). Pries puse metu kreipiausi i gydytoja Dariju Skaudicka ir man taip pat skyre gydyma smugine banga tuo pat metu geriant vaistus. Po keturiu kartu mano savijauta tikrai pagerejo. As tikrai rekomenduociau vyrams su sia problema isbandyti si gydymo metoda. Siuo metu as kartoju gydyma. Ateityje pasidalinsiu rezultatais. Aciu."
Atsiliepimas parašytas 2019-04-07 09:52
„Sis gyditojas savo srities specialistas. Pries kelias dienas buvo pasalintas inkstas loporoskopu. Operacija truko tris valandas. Jauciuosi gerai ir esu dekinga doc. Darijui Sksudickui"
Atsiliepimas parašytas 2019-03-26 17:24
„Dėja kaip bebūtų gailą, bet nerekomenduoju šio specialisto. Pradėjau jausti skausmus kirkšyne (tarp kojos/preso) nuėjau pasitikrinti pas ši urologą, išklausęs padarė ekoskopiją, pasakė yra senas mažiukas uždegimas prostatoje(kažkur jaunesnis peršalai), gyditi rekomendavo naujuoju medotu lazeriu, mat esu jaunas (24m), neverta organizmo sekinti antibijotikais,pasakė kad labai gera naujoviška procedūra ir išstums tą uždegimą nesunkiai, bet kaina nemaža ir privačiai. Pagalvojas savaitę, nusprendžiau pasiskambinti pasiteirauti daugiau apie procedūra ir užsiregistruoti, papasakojo kaip atliekama, kiek kartu (4) , ir paklausiau ar bus daromi kažkokie tyrimai, prieš/po, kad matytumem ar efektas yra, atsakymas buvo - žinoma, ekoskopija padarysime prieš/po procedūrų. Pralaukęs mėnesi pradėjau daryti procedūras, ekoskopijos jokios nedarė nei prieš nei po, atsakymas buvo kad neverta, o po 4virtos proceduros irgi iškart neverta, mat sujudinta/sudirgusi, ateik vėl po mėnesio. Skausmai nesumažėjo, procedūrų atlikimo laikotarpiu net padidėjo! Išrašė nemažai vitaminu,augaliniu vaistu, šiektiek antibijotiku. Atėjus po mėnesio, pasakė mato uždegima, labai mažas, bet reiškias savo daro dėl skausmu, pasakė letini prostatina laabai sunku išgyditi, sunkiai antibijotikai isiskverbia i prostata, ir lankytis jau stabiliai apžiūrai/vaistams kas 2-3 mėnesius.Nebevalgiau 8mėnesius aštraus maisto,nesimaudžiau ežere/jūroje visą vasarą... Buvau šiektiek palaužtas po tokios diagnozes ir žodžiu. Skausmai tesėsi toliau tiek vaistu vartojime, tiek po ju. Praėjus nepilniems metams sudvejojau dėl daktaro, nes nedarė jokiu kitu tyrimu tik ekoskopija ir pasiryžau nueini pas kitą urologą, kuris turi daugiau atsiliepimu, daugiau stažuočiu užsenyje ir yra vyresnis. Iškart žmogus padarė ekoskopija, patikrino rankiniu būdų prostatą, padarė šlapimo tyrimus, testosterono tyrimus, ir paiškėjo, kad esu sveikas vyras ir jokiu problemu čia nei truputi nėra! O dėl skausmų pasakė, kad kreiptis pas neurologa ir labai didelė tikimybė, kad kaltas stuburas dėl šiu skausmu, visai ne prostata! Būtų skausmai dinge, galvočiau gal išgydė man ta uždegima, bet faktai rodo, kad gydžiausi veltui ir išleidau tikrai nemažai pinigu.
Gaila ir nepatogu taip rašyti, bet privalau pasidalinti savo nuomone,patirtimi, galbūt kitiems turintiems bėdu ši info padės..."

Gyd. Darijaus Skaudicko atsakymas į komentarą:

„Panašių situacijų po gydymo ekstrakorporine litotripsija dėl įtariamo lėtinio prostatito pasitaiko ir pasitaikys visada. Šio, kol kas naujausio pasaulyje metodo, gydant prostatos uždegimą efektyvumas siekia iki 80 proc. Gydymas užtrunka ilgai, taikant įvairias gydymo schemas. Režimas visiems toks pat: neperšalti. Kiekvienas specialistas turi savo gydymo metodikas, jų net pasaulinėje praktikoje nėra tiksliai surašyta. Apie šias procedūras pacientai yra informuojami, paaiškinamas jų poveikis. Pacientas renkasi patys, niekas jų neverčia. Echoskopinis tyrimas ir jums buvo atliktas prieš procedūrą. Nė vienam pacientui, kuriam taikau šį gydymo metodą, nesu neatlikęs ultragarsinio tyrimo. Po to, po 3-4 mėn. re-echoskopija. Kiekvienas specialistas turi savo nuomonę ir gali pareikšti, kad Jūs sveikas. Tai dažniausiai jaunų vyrų liga ir juos tirti per tiesią žarną netikslinga. Tai darome vyresniems, tiriant juos onkologine liga. Tyrimai, kurie atliekami esant LP minimaliai informatyvūs, literatūros duomenimis tik 5 proc pacientų šlapimo pasėlyje nustatomas bakterija. Šia procedūra gydomas lėtinis dubens skausmo sindromas. Nepaisant pasitaikančių tokių atvejų, didžioji dalis pacientų labai patenkinti, ypač tie, kurie gydosi šią problemą metais. Taip yra ne tik Lietuvoje, bet ir kitur. Sėkmės viesiems, gydant šią sunkiai gydomą problemą.

Pagarbiai, Darijus Skaudickas
"
Atsiliepimas parašytas 2019-03-15 15:37
„As taip pat dariausi sia procedura lazeriu.
Pirmi 6 kartai uzdegima apmazino ir aplamai jauciasi pagerejimas, bet uzdegimas pas mane yra gan senai, todel logiska, kad porceduras teks pakartoti norint isgyti galutinai. Kaip daktaras ir sake, kad reikia kantrybes ir viskas priklauso nuo kiekvieno zmogaus individualiai. Jei turit galimybes, rekomenduoju isbandyti."
Atsiliepimas parašytas 2018-06-04 13:26
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt