Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbovietės:

Adresas:
K. Petrausko g. 40, 1 kabinetas ( “Ąžuolyno vaistinės”patalpose), Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Daugiau informacijos rasite klinikos internetinėje svetainėje www.odosligos.lt.

Adresas:
Josvainių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Likau šokiruota po vizito pas šį daktarą dėl jo grubaus bendravimo. Nutraukdavo kalbą nebaigus kalbėti. Vaiko neapžiūrėjo, nors išbertas buvo visas kūnelis, iš veido nustatė seborėjinį dermatitą. Sakė laukti saulės, pagerės. Tai laukiam saulės ir vizito pas kitą daktarą... nerekomenduoju."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-06 17:01
„Odos ligą išsprendė per kelias minutes, detaliai paaišino kas yra ir kodėl, tai šiek tiek patildė, nes matyt jau visus klausimus žino mintinai ir tiesiog iš eilės viską papasakoja ir gauni visus atsakymus net neklausdamas :) Laukti ilgai gal ir nefaina, bet tikrai 100% verta!"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-25 09:03
„Tokio gydytojo nesu regejusi..apie etika,bendravima su pacientais isvis nekalbu.Ar siais laikais normalu ,kad gydytojas kelia balsa,tildo,pareiskia ,kad savo kabinete gali daryti ka nori...,-nemanau.Visiskai ,kaip as sakau, man "dzin" koks jis specialistas,geras,giriamas,mano nuomone pirmiausia reikia buti Žmogum!
Nerekomenduoju!"
Atsiliepimas parašytas 2019-04-17 09:58
„as likau labai patenkinta jo konsultacija profesionalumu teko daug aplankyt ados specialistu tai ju ner ka su juo lygint aciu jums labai jus kaune esat labai reikalingas rekomenduoju tikrai nors prieit nelengva zmoniu srautas taciau apsisarvuokit kantrybe"
Atsiliepimas parašytas 2019-03-28 18:26
„Ačiū, Jums, Daktare! Jūs esate ir Daktaras ir Žmogus iš Didžiosios raidės! Daug geriau jaučiuosi kai pašalinta nuo nugaros fibroma. Kol suko galvą gydytojai kas čia yra, Jūs tiesiog taikliai pasakėte kas tai yra. Ačiū Jums!!!"
Atsiliepimas parašytas 2019-03-14 20:42
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt