Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (13 įvertinimų)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Savanorių pr. 125, Kaunas

Pasirinkite vizito laiką:
2019 rugpjūtis 24 d. - 30 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Konsultuoja pacientus, sergančius endokrininėmis ligomis: skydliaukės ligomis, cukriniu diabetu, nėščiųjų diabetu, antinksčių ligomis, hipofizės patologija, osteoporoze, esant menstruacijų ciklo sutrikimams, nevaisingumui, padidėjusiam plaukuotumui. Atlieka skydliaukės echoskopiją, vertina hormoninius bei radiologinius tyrimus, parenka gydymą.

Licencijos:

 • MPL-10991 Gydytojas endokrinologas

Kalba šiomis kalbomis:

 • lietuvių
 • anglų
 • rusų

Mokslai:

 • 2013 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Medicinos mokslų daktaro laipsnis.
 • 2008-2012 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Doktorantūros studijos LSMU Endokrinologijos institute
 • 2008 m. Kauno medicinos universitetas. Gydytojo endokrinologo profesinė kvalifikacija
 • 2003 m. Kauno medicinos universitetas. Medicinos gydytojo kvalifikacija
 • 2002 m. Kauno medicinos universitetas. Gydytojo profesinė kvalifikacija

Kvalifikacijos tobulinimas:

 • Įvairūs gydytojų tobulinimosi kursai mokslinėse praktinėse koferencijose Lietuvoje (Endokrinologija, diabetologija, ultragarsinė diagnostika, vidaus ligų specializacija)
 • Europos endokrinologų mokslinės praktinės koferencijos ir kongresai (Klinikinė ir molekulinė endokrinologija, diabetologija) Romoje (Italija), Stokholme (Švedija), Stambule (Turkija), Florencijoje (Italija), Barselonoje (Ispanija), JAV, Kanadoje (Vankuveris)
 • 21 publikacija, iš jų 4 straipsniai žurnaluose, įtrauktuose į MII sąrašą, 6 straipsniai recenzuojamuose Lietuvos mokslo žurnaluose, parengta 1 metodinė priemonė aukštosioms mokykloms, 2 mokslo sklaidos publikacijos bei 8 kitos publikacijos

Asociacijos:

 • Lietuvos endokrinologų draugijos narė
 • Tarptautinės endokrinologų draugijos narė

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Gera gydytoja. Paprasta, nuoširdi, aiškina tiek ir taip suprantamai, kad net pačiam paprasčiausiam žmogui viskas aišku. Esu l.patenkintas šita gydytoja. Ačiū klinikos Unėja sesutei, kad padėjo išspręsti atsiradusią bėdą. Jonas"
Atsiliepimas parašytas 2019-05-08 18:07
„Laba džiaugiuosi atradusi šitą gydytoją. Rodos, neturėtų stebinti, kad šiuolaikinis gydytojas yra ne tik profesionalas, bet dar ir labai atidus žmogui ir jo sveikatai, pagarbus. Bet tokių supratingų specialitų sutinku vis mažiau. Gydytoja Daukšienė labai pagarbiai elgėsi, aiškino man viską, ko nesupratau. Lankausi jau gerą pusmetį ir savijauta labai pagerėjusi. Ačiū!"
Atsiliepimas parašytas 2019-02-10 09:24
„Noriu labai pagirti daktarę Daukšienę!! Lankiausi privačiai, labai geras aptarnavimas, atsakė į kiekvieną mano klausimą, daktarė tikrai nuostabi savo srities medikė. Klinika irgi patiko, toks žmogiškas ir pagarbus požiūris į atėjusį žmogų. Labai patiko viskas tikrai!"
Atsiliepimas parašytas 2018-11-30 13:30
„Labai aukšto lygio daktarė! varinėjo mane daktarai vienas nuo kito, kiekvienas vis su savo vaistais. Daktarė Daukšienė sudėliojo viską į vietas - detaliai, žmogiška kalba paaiškino kas, kaip, ko negaliu valgyti. L.tikiu šia daktare. Gėrėja man, o lankausi dar tik kelis mėnesius pas ją."
Atsiliepimas parašytas 2018-11-13 19:46
„Ėjau pas šią gydytoją, manydama, kad bus dar eilinis apsilankymas, bet rezultato neturėsiu kaip ir dažniausiai būdavo. Skydliaukės sutrikmus gydausi jau daugiau nei 7 m. ir vis kiekvienas gydytojas skirdavo savo vaiztų dozes, keisdavo vaistus vienas paskui kitą. Esu sužavėta daktare Daukšiene. Be galo atidi, labai ilgai gilinosi į mano problemą, viską išsamiai ir kaip žmogui paaiškino. Be jokio pasikėlimo, labai pagarbiai su manimi kaip pagyvenusio amžiaus moterimi elgėsi. Sveikatos šiai daktarei!!!"
Atsiliepimas parašytas 2018-10-23 19:53
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt