Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (2 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Klaipėdos g. 17A, Gargždai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Aivaras Galičinas - gydytojas odontologas,specializuojasi estetinio plombavimo srityje, taip pat atlieka terapinį dantų gydymą, protezavimą.
Estetinio plombavimo įgūdžius tobulino ir kvalifikaciją kėlė pas šios srities Lietuvoje pradininkę ir vieną iš geriausių specialisčių I. Ivancę.

Licencijos:

  • OPL-04071

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių

Kvalifikacijos tobulinimas:

  • 2013 05 Lietuva – „Protezavimas ant dantų implantų“ LR Odontologų rūmai, Nobel Biocare
  • 2012 12 11 – Lietuva. „Estetinis priekinių dantų restauravimas stiklo pluošto kaiščiais ir kompozitais. Tiesioginis dantų lanko vieno danties defekto atstatymas stiklo pluošto-kompozitiniu tiltiniu protezu“.
  • 2012 11 09 – Klaipėda, Lietuva. „Wave one (Maillefer) – Dantų šaknų kanalų formavimas vienu vienkartiniu NiTi instrumentu. Calamus sistema (Maillefer) – Trimatis dantų šaknų kanalų plombavimas karšta gutaperča“.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Energingas, jaunas, malonus bendrauti, bet matosi kaip trūksta gyvenimiškos patirties, vyresnių žmonių dantų problemų supratimo bei noro truputį pasikrapštyti ilgiau ir pigesnio gydymo būdo suradimo. Kaip dauguma jaunų - mano, kad reikia spausti iš žmogiukų viską kiek įmanoma, ypač iš dirbančių.... o vargšų dantų remonto- iš vis atsikrato, neapsimoka....ar neįdomu...."
Atsiliepimas parašytas 2015-08-03 08:37
„Nuostabus savo profesijos daktaras, odontologas kuris atsakingai ziuri i savo darba...tikrais didelis aciu jus sugrazinte mano pasitikejima odontologais ..."
Atsiliepimas parašytas 2014-02-11 23:07
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt