Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
89% (9 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-00152 Gydytojas ortopedas traumatologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nuoširdžiai dėkoju onkologui - traumatologui Mindaugui Stravinskui, kuris dirba Kauno klinikose, už suteiktą skubią pagalbą, rūpestį ir puikiai atliktas dvi operacijas.

Danutė Samuolienė, Šakiai, 2018.03.20"
Atsiliepimas parašytas 2018-04-27 14:40
„Gydytojas atvažiavusią mamą aprėkė,neva ko ji atvažiavusi,nors pats buvo liepęs atvažiuoti paimti kelio darinio biopsiją.Pirmą kartą tokio bendravimo nebuvo,bet šį kartą pakraupau nuo mamos pasakojimo.Žmonės laukia visą dieną-talonas 12val.dar 15 val.sėdi prie kabineto.Konsultuoja draugus,pažįstamus visų pirma..po to jau mirtingieji. Gėda,kad gydytojai leidžia sau taip bendrauti su žmonėmis.Mama visą dieną laukusi taip ir nepakliuvo į konsultaciją.Tik aprėkta grįžo pusšimtį km. atgal."
Atsiliepimas parašytas 2017-06-02 19:04
„As taipat noriu parasyti kuo geriausius atsiliepimus apie gerb.gydytoja Stravinska.Pries keleta metu man buvo atlikta sudetinga operacija,buvo pasalintas kaulinis auglys,nuo klubo sanario.Tik sio atidaus,nepaprastai gero specelisto deka,siandien as vaikstau.Tai gydytojas is didziosios raides.Sveikatos ir didziausios sekmes sunkiame darbe.Su pagarba.Vilkaviskis."
Atsiliepimas parašytas 2015-11-18 14:21
„Puikus gydytojas, nuoširdus, atidus ir tikras profesonalas"
Atsiliepimas parašytas 2015-06-14 18:22
„2015.02.02 gyd.M.Stravinskas su šaunia savo komanda atliko sunkią operaciją,jo dėka vaikštau savo kojom ,tai nuostabus gydytojas,rūpestingas,visada išklauso,pataria.Manau,kad nepaliks likimo valiai ir toliau,nes diagnozė nieko gero nezadanti,praėjo 3 men.laukiu pakartotinių tyrimu ir susitikimo su gyd.man labai svarbus jo sprendimas dėl tolimesnio gydymo.Ačiū uz viską,linkiu kantrybės su tokiais pacientais. Druskininkai "
Atsiliepimas parašytas 2015-05-06 20:42
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt